GERGİ TAVAN SİSTEMLERİ

Hakan Yapı Dekorasyon

    

GERGİ TAVAN SİSTEMLERİ

    Gergi tavan  uygulama barrisol diye adlandırılan pvc kumaş türlerindendir. Gerdirme işlemi gazlı ısıtıcı ile uygulanmaktadır. Gergi tavan uygulama alanı farlılık gösterse bile uygulama alanına göre sekil aldırılarak veya kalıp alınarak kumaş kesilir ve yerine ısıtılarak montaj yapılır.

    Gergi tavan çeşitleri lake gergi tavan, transparan gergi tavan, aynalı gergi tavan, baskılı gergi tavan diye adlandırılır. Uygulanacak alanın m2 önemli değildir,5 metre ene kadar tek parça uygulana bilinir boy sınırı yoktur. Germe tavan uygulaması m2 fiyatları kumaş kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

   Gergi tavan kurulumu ve montajı kolay gerilebilen bir ürün;

   Gergitavan bir çok kumaş seçeneğiyle, ihtiyacınıza uygun, bütçenize uygun kumaş seçip uv baskılı 2022 yılına  ait yeni gergi tavan görsel seçeneklerinden yararlanarak baskılı alabilir uygulamalıda HAKAN YAPI DEKORASYON firması olarak sizlere hizmet verebiliriz.

   Gergi tavan kumaşları alana ve şekillere göre boyutlandırılır, ve zevke uygun renk seçeneği sunulur. Esnekliğiyle ön planda olan gergi tavan kumaşları yardımıyla dekorasyonunuz modern bir görünüme kavuşur.

   Gergi tavan m2 fiyatları 2022 yılında yapılacak yerler oldukça uygun olup size zamandan tasarruf sağlar. Kısa sürede uygulanan gergi tavan zamandan da tasarruf sağlarsınız. Boya süblimasyon baskıyla özelleştirilebilir grafikler ve portatif bir tasarım için gergi tavan kumaşı fiyatları belirlenir. Gergi tavan m2 fiyatı metre kare ve metre tül olarak da hesaplanır.

   Gergi tavan kumaşları çok hafif olup, ağırlık yapmazlar. İleride veya kurulumdan sonra yaşanabilecek herhangi bir sorun çok kısa sürede belirlenir ve aynı hızda çözüme kavuşturulur. Gergi Tavan kumaşlar alanının büyüklüğü veya küçüklüğü ne olursa olsun, uygun boyut ve ebatlarda kesilir. Gergi tavan kaynak makinesinden geçerek fitil kaynaklanır ve geçirildikten sonra montelenmeye hazır hale gelen kumaşlar ,şilte ile sarılır  montaja hazır hale gelir müşterilerimize ambalajı şekilde ulaşır.Gergi tavan m2 fiyatları 2022 yılında yapılacak yerler arasındadır.
 

 

 

Bu İçerik 7720 defa okundu.

Dijitla Baksı Gergi Tavan

    Ayrıntı için Tıklayınız

Lake Gergi Tavan

    Ayrıntı için Tıklayınız

3D Form Gergi Tavan

    Ayrıntı için Tıklayınız

Işıklı Doku Gergi Tavan

    Ayrıntı için Tıklayınız