hakan yapı logo

 

 

 

HAYALLERİNİZİN DEKORA DÖNÜŞTÜĞÜ ADRES

   İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Hakan Yapı Dekorasyon girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1999 yılında kurulmuştur. İnşaat sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede gergi tavan , asma tavan , kartonpiyer , stropiyer , dış cephe mantolama ve küpeşte işlemlerini yaparak hizmet verdiği sektörde öncü haline gelmiştir. 

   Hakan Yapı Dekorasyon geçen yıllar içerisinde il içinde ve il dışında pek çok projeye imza atmıştır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Hakan Yapı Dekorasyon sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.  Şirketimiz, bugün 35‘i aşkın teknik ve idari kadrosuyla sizlere hayalinizdeki dekorasyonu yaptırma olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. 

   Hakan Yapı Dekorasyon insan odaklı, sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Adıyaman ve çevresinde yapmış, gösterdiği üstün başarılarla Türkiye’nin dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır. 

   Hakan Yapı Dekorasyon, kendisini Güneydoğu’ya  kanıtlanmış inşaat deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi Türkiye’nin her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle dekorasyon işlerinizi yapmaktadır.